ILIANA STUDIO

امکانات پنل

+ارسال سریع
در قسمت لیست گیرندگان پیامک، با زدن آیکون اضافه کردن می توانید شماره گیرندگان را به صورت دستی و تک به تک وارد نمایید. سپس در قسمت متن پیام، متن پیامک خود را وارد نمایید.
تعداد پیامک شما بعد از تایپ به صورت اتوماتیک محاسبه می شود و می توانید تعداد کارکترها و تعداد صفحات پیامک را مشاهده فرمایید.
این قسمت معمولا برای ارسال پیامک های سریع و ضروری استفاده می شود.
+ارسال از دفترچه تلفن
در این نوع ارسال، شما می توانید شماره های خود را از دفترچه تلفن داخل پنل که قبلا شماره های مورد نظر خود را در آن ذخیره کرده اید استفاده نمایید.
این قسمت معمولا برای ارسال پیامک به افرادی استفاده می شود که مستقیما با شما در ارتباط هستند، مانند آشنایان، همکاران، مشتریان عمده، مشتریان قدیمی و …
+ارسال از فایل CSV
در این نوع ارسال، شما می توانید شماره های خود را با استفاده از نرم افزار excel به صورت فایل نمونه ذخیره نمایید.سپس در قسمت لیست گیرندگان فایل خود را در پنل بارگزاری نمایید.
+ارسال هوشمند
در این نوع ارسال، شما می توانید پیامک را شخصی سازی نمایید. به طور مثال در متن هر پیامک نام گیرنده آن نیز باشد. که این روش به دو طریق قابل اجرا می باشد:

1. ابتدا از خود پنل گزینه ارسال از دفترچه تلفن را انتخاب نماییم. پس از انتخاب گیرندگان در متن پیامک، کلمات کیلیدی را وارد متن پیامک کنیم.

2. با انتخاب استفاده از فایل CSV می توان تنظیمات را به صورت فایل نمونه انجام داد و فایل را در پنل بارگزاری کرد.

+ارسال بین المللی
این ارسال همانند ارسال سریع می باشد با این تفاوت که شماره هایی را که وارد می کنید شماره تلفن های همراه بین المللی و متعلق به دیگر کشورها می باشد.
توجه داشته باشید که تعرفه ارسال پیامک بین المللی 12 برابر پیامک داخلی محاسبه می گردد.
+ارسال کارت ویزیت
با وارد کردن نام کامل و شماره تلفن خود در قسمت مشخص شده در این قسمت می توانید کارت ویزیت خود را به صورت پیامک برای گیرندگان مورد نظر خود ارسال نمایید.

نمونه پیامک ارسالی:

BEGIN:VCARD

VERSION:2.1

N: Majid Toyserkani

TEL: 09127752977

END:VCARD

+ارسال نظیر به نظیر
در این قسمت برای صرفه جویی در زمان ابزاری برای شما قرارداده شده است تا چندین متن پیامک مختلف را به شماره های مختلف به صورت یک جا ارسال نمایید. 
در این قسمت با اضافه نمودن جعبه می توانید این کار را انجام دهید.
+ارسال با دکل BTS
1. این نوع ارسال از روی دکل های ایرانسل و برای شماره های ایرانسل می باشد.
2. در این نوع پیام حداقل ارسال 40,000 عدد است.
3. پیام شما با تاخیر 1 روزه از دکلهای انتن ایرانسل BTS در ساعت 10 الی 10:30 ارسال می گردد.
4. ارسال بعد از ساعت 11 صبح روز چهارشنبه در روز یکشنبه هفته بعد ارسال میگردد.
5. این نوع ارسال با پیش شماره 9000 ایرانسل انجام میگردد. ( نیازی به خرید خط نیست ، این خط عمومی بوده و متعلق به شرکت ایرانسل میباشد.) 
6. هزینه هرپیامک با مبلغ 15ريال افزایش نسبت به تعرفه ارسال هر پیامک می باشد.
7. توجه نمایید که از حروف و اعداد استفاده کنید و از کاراکتر هایی مثل \/.;'”*^ و… استفاده نکنید.
8. ارسال از دکل های BTS تا شعاع 4 کیلومتری از نزدیکترین دکل BTS ایرانسل به منطقه انتخابی شما می باشد. 
9. خط های ایرانسل بیشتر (95%) در رده سنی 10 الی 20 می باشد از پیام غیرمرتبط با این رده سنی و عدم جذابیت خاص برای این قشر جدا خوددرای فرمایید. 
10. از آنجایی که اطلاعات خطوط بین ساعت 12 شب تا 2 نیمه شب آپدیت میشود بنابراین قریب به اتفاق خطوط مربوط به ساکنین منطقه میباشد. 
11. این نوع ارسال به هیچ عنوان گزارش دلیوری ندارد و ارسال از این طریق فقط به خطوط روشن ارسال شده و هیچ ارسال نشده ای ندارد بنابراین هیچ گونه هزینه ای عودت داده نخواهد شد.
+سن و جنسیت
1. این نوع ارسال به هیچ عنوان گزارش دلیوری ندارد به همین خاطر پیشنهاد می شود که ارسال هایی بیشتر از 10,000 عدد ارسال نفرمایید.
2. این ارسال فقط از طریق خطوط با پیش شماره 5000 امکان پذیر است.
3. با توجه به اینکه اوپراتور ارسال ها را تایید می نماید ممکن است ارسال با تاخیر انجام شود.
4. دقت نمایید بانک اطلاعاتی این بخش به صورت کاملا آنلاین به شرکت پردیس همراه اول متصل شده و امکان هیچگونه تغییر در بانک اطلاعات وجود ندارد.
**توجه : به علت تایید محتوای پیام در ساعات 9 الی 17توسط اپراتور ، تمامی ارسال های بعد این ساعات در روز بعد انجام خواهد شد.
+منطقه ای ایرانسل
از طریق ارسال منطقه ای ایرانسل میتوانید به شماره های ایرانسل به تفکیک استانی و یا به تفکیک پیش شماره اقدام به ارسال پیامک نمایید. در قسمت گزارش میتوانید گزاراش ارسال را مشاهده نمایید.
+منطقه ای کشوری
در این قسمت شما می توانید پس از کلیک روی آیکون اضافه کردن در قسمت لیست گیرندگان، از لیست استان ها ،شهرستان های مورد نظر خود را انتخاب کرده و به لیست گیرندگان اضافه کنید
+محله ای کشوری
در این ارسال با به دست آوردن کدپستی 4 رقمی اول منطقه مورد نظر که بوسیله نقشه های موجود در سامانه و یا وارد کردن یک شماره تلفن ثابت از محل مورد نظر در این سایت(http://eservice.iran.ir/web/guest/post) می توانید تعداد شماره تلفن های همراه موجود هر منطقه از ایران عزیزمان را دست یافته و به تعداد دلخواه (حداقل 1000 عدد) ارسال فرمایید.
+کد پستی کشوری
برای ارسال براساس کد پستی کشوری از این قسمت میتوانید استفاده نمایید. این بانک اکثر استان ها، شهرستان ها و توابع کل کشور را شامل می شود.
+کد پستی تهران
از طریق این بخش میتوانید با وارد نمودن کد پستی تهران به منطقه پستی مورد نظر خود پیامک ارسال نمایید ، هرچه کد پستی بزرگتر باشد منطقه ای که پیامک ارسال میشود کوچکتر خواهد بود.
+مشاغل
در این قسمت شما میتوانید به بانک مشاغل به تفکیک شغل ها و صنف های مختلف دسترسی داشته باشید. این بانک شامل 736,159 شماره در صنف های مختلف می باشد.

لیست مشاغل به شرح زیر می باشد:

ردیف نام دسته تعداد شماره
1 دسته مدیران 171573
2 دسته پزشکان 89025
3 دسته مهندسین 147691
4 دسته وکلا 11302
5 طلا و جواهر 3163
6 پیمانکاران ساختمانی 4733
7 املاک 9450
8 رانندگان 64837
9 مرتبط با ساختمان 1207
10 انجمن صنفی 324
11 پوشاک 479
12 تجهیزات آزمایشگاهی 1287
13 جوانان 10045
14 خبرنگاران 718
15 دانشجویان 628
16 دفتر اسناد رسمی 604
17 دکوراسیون 46
18 سوپرمارکت 2765
19 مرغ داران 579
20 آزانس های مسافرتی 251
21 هتل ها و مسافرخانه ها 82
22 خدمات مسافرتی 947
23 مشارکت در ساخت 347

+نقشه کد پستی
برای اطلاع از کد پستی مناطق مختلف شهرهای بزرگ کشور نقشه کد پستی آنها را می توانید از لینک زیر دانلود نمایید. این نقشه به شما کمک می کند تا در ارسال به کد پستی منطقه و محدوده مورد نظر خود را انتخاب نمایید و
توجه: هرچه کد پستی انتخابی عدد بزرگتری باشد، منطقه کوچکتری را می توانید انتخاب نمایید.

downloadحجم: 29.3 مگابایت

+مسابقه پیامکی
در این قسمت شما می توانید یک مسابقه پیامکی طراحی نمایید و با تعریف جواب های می توانید پیامک های دریافتی صحیح و غلط را از هم جدا نمایید. از امکانات این بخش آن است که می توانید پیامک های دریافتی را بر روی گراف نمایش دهید و همچنین در بین افرادی که جواب صحیح را داده اند یا بین تمام شرکت کنندگان قرعه کشی انجام دهید.

برای ساخت مسابفه در پنل خود منوی ابزار ویژه را انتخاب نمایید. با انتخاب زیر گروه افزودن مسابقه می توانید مسابقه را بسازید. در زیر گروه های لیست مسابقات، گراف مسابقه و قرعه کشی می توانید تمامی نیاز ها در انجام یک مسابقه پیامکی را برطرف نمایید.
+نظرسنجی پیامک
در این ماژول می توانید سیستم نظرسنجی با مشخصات مورد نظر ایجاد کنید.

آموزش :  پس از انتخاب شماره دریافت و ارسال پیامک ، کلمه کلیدی و پاسخ را درج کنید در این سیستم تعداد پاسخ ها نامحدود قابل تغییر می باشد. در صورتی که تمایلی به ارسال پاسخی برای شرکت کنندگان نظرسنجی ندارید گزینه غیرفعال پاسخ های سیستمی را انتخاب فرمایید. نحوه محدود کردن شرکت کنندگان در پاسخ نظرسنجی را درج فرمایید. کادر بعدی ویژه متن پاسخ ارسالی ویژه شرکت کنندگان است و آخرین مورد زمان پایان این مورد نظر سنجی می باشد.

توجه داشته باشید در هیج کجای سیستم های  سامانه به هیچ عنوان همزمان از کلمات کلیدی یکسان استفاده نفرمایید.
+سیستم هدیه تبلیغاتی
در این قسمت شما با تعریف کلمات کلیدی هدیه و تعیین تعداد استفاده از هدایا برای کاربران و مشتریانی که از این هدیه با خبر هستند امکان ویژه قائل شوید. برای مثال برای آنها تخفیف در نظر بگیرید.
کاربری این بخش بیشتر برای شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنتی مانند شرکت های ارائه دهنده خدمات dial -up  و شبیه آن با هدف تبلیغات می باشد . شرکتهای مذکور  می توانند با تعیین کردن کلمه هایی برای مشتریان و همچنین تعیین هدایایی ( بطور مثال استفاده از ساعت مشخصی اینترنت رایگان ) در ازای ارسال کلمه های تعیین شده از طرف مشتریان  به شرکت ، از خدمات این بخش استفاده نمایند.
+سیستم مدیریت تحلیلگر
در این بخش می توانید با تعریف کلمات کلیدی اطلاعات مورد نظر خود را در پیامک های جداگانه برای هر کلمه کلیدی ارسال نمایید.
برای مثال :

یک رستوران می تواند با تعریف کلمات کلیدی روزهای هفته برای هر روز منوی غذای همان روز را تعریف نماید.

مشتریان با ارسال کلمه کلیدی پنجشنبه می توانند منوی روز پنجشنبه رستوران را دریافت نمایند.

+سیستم نوبت دهی هوشمند
در این قسمت شما با تعریف نوبت دهی همان روز می توانید مشتریان و مراجعین خود را مدیریت نمایید.
در این قسمت شما کلمه کلیدی ،ساعت شروع و پایان نوبت دهی در هر روز و مدت زمان هر مراجعه در معین می کنید.
برای مثال:

مراجعین آقای دکتر حبیبی می خواهند به صورت پیامکی نوبت بگیرند.

آنها با ارسال کلمه کلیدی حبیبی (که ما قبلا تعریف کردیم و به مشتریان اعلام کردیم) و با یک فاصله نام کامل خود را ارسال می کنند. سپس پیامکی به صورت زیر برای آنها ارسال خواهد شد.

شما برای سیستم نوبت دهی حبیبی وقت گرفته اید. زمان مراجعه:16:45 شما نفر 5 هستید.

توجه داشته باشید که برای این قسمت باید از شماره اختصاصی استفاده نمایید . خطوط عمومی امکان دریافت پیامک را ندارند.

+ساخت دفترچه تلفن
شما می توانید در پنل خود یک دفترچه تلفن کاملا هوشمند تشکیل دهید تا مخاطبین خود را با توجه به گروه هایی که مد نظر دارید از هم تفکیک نمایید. مانند گروه: دوستان، کاربران،همکاران، نمایندگان، مشتریان خوب، مشتریان خوش حساب و …
شما در پنل با رفتن به قسمت امکانات و انتخاب زیر گروه مدیریت گروه می توانید ابتدا گروه مورد نظر را تشکیل داده سپس شماره های خود را به آن گروه اضافه کنید.
 
+اضافه کردن اطلاعات
شما می توانید در قسمت افزودن فیلد های اضافی برای شماره هایی که در دفترچه تلفن خود اضافه نموده اید، اطلاعات بیشتری قرار دهید.
برای مثال: تاریخ تولد، تاریخ ثبت نام، تاریخ انقضا عضویت و …
این امکان به شما اجازه می دهد در قسمت های افزودن تبریکان و اخطاریه و مدیریت اقساط از آن استفاده نمایید و هر شماره در دفترچه تلفن شما می تواند به صورت اختصاصی پیامکی تبریک، اخطار یا یادآوری را دریافت نماید.
در این قسمت می توانید فیلد های متنی، عددی و تاریخ اضافه کنید.
+سیستم اخطار دهنده پیامکی
در این قسمت شما می توانید با انتخاب فیلد مورد نظر که از قبل برای شماره های خود تعریف کردید، برای شماره های مد نظر خود پیامک اخطار ارسال نمایید.
برای مثال می توانید برای یاد آوری زمان چک مشتری خود این سیستم را تنظیم نمایید تا چند روز قبل از تاریخ مورد نظر برای مشتریتان پیامک اخطار ارسال نمایید.
+سیستم مدیریت اقساط
در این قسمت شما باید برای شماره ای  که در گروه خاصی که قرار است قسطی را بپردازد یک فیلد عددی که تعداد اقساط را نمایش می دهد اضافه می کنید. سپس در این قسمت با انتخاب آن می توانید تعداد اقساط را برای شماره مورد نظر مشخص نمایید. 
در این قسمت میتوانید اقساط خود را ثبت کنید و بصورت ماهانه راس آن تاریخ اقساط یادآوری میشوند در این قسمت به قسمت روز تاریخ ثبت شده شما در فیلد اضافه دفترچه توجه میشود

کلمات کلیدی:

تبلیغات پیامکی ،  smsتبلیغاتی، پنل اس ام اس، پنل پیامک، ارسال اس ام اس، ارسال پیامک، پنل نمایندگی پیامک، کسب درآمد، پنل اس ام اس آنلاین،اس ام اس تبلیغاتی، خدمات اس ام اس تبلیغاتی، بانک شماره اس ام اس،ارسال پیامک محله ای، ارسال اس ام اس محله ای، ارسال اس ام اس، ارسال پیامک،ارسال،پیامک،تبلیغاتی،،پنل،ارسال،پیامکارسال پیامک،ارسال اس ام اس،ارسال تلگرام،ارسال انبوه پیامک،ارسال انبوه تلگرام،ارسال انبوه اس ام اس،ارسال پیامک تبلیغاتی،ارسال اس ام اس تبلیغاتی،تبلیغات پیامکی،تبلیغات تلگرام،تبلیغات اس ام اس،پنل پیامک،پنل اس ام اس،پنل تلگرام،کسب درآمد اینترنتی

تبلیغات پیامکی ،  smsتبلیغاتی، پنل اس ام اس، پنل پیامک، ارسال اس ام اس، ارسال پیامک، پنل نمایندگی پیامک، کسب درآمد، پنل اس ام اس آنلاین،اس ام اس تبلیغاتی، خدمات اس ام اس تبلیغاتی، بانک شماره اس ام اس،ارسال پیامک محله ای، ارسال اس ام اس محله ای، ارسال اس ام اس، ارسال پیامک،ارسال،پیامک،تبلیغاتی،،پنل،ارسال،پیامکارسال پیامک،ارسال اس ام اس،ارسال تلگرام،ارسال انبوه پیامک،ارسال انبوه تلگرام،ارسال انبوه اس ام اس،ارسال پیامک تبلیغاتی،ارسال اس ام اس تبلیغاتی،تبلیغات پیامکی،تبلیغات تلگرام،تبلیغات اس ام اس،پنل پیامک،پنل اس ام اس،پنل تلگرام،کسب درآمد اینترنتی